FORGOT YOUR DETAILS?

Ons algemene lesrooster

Bekijk hieronder ons rooster om te zien wanneer jouw les plaatsvind. In het algemene rooster vind je alle sporten en lessen die bij Nauwelaerts worden gegeven voor volwassenen. Onder het algemene rooster vindt u het Senioren rooster en daaronder het rooster voor de Kinderlessen.

 

No events available!

Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag
08.00
BHHB
08.30
09.15

HIIT Circuit
Meld je aan voor de HIIT trainingen in de app.
09.05
09.30
09.00
Yoga
Medium ++
09.00
10.00
10.00
Fitwalk
Bleek & Berg
10.00
11.00
Fitwalk
Oase
10.00
11.00

Pilates
10.00
11.00
Fitwalk
Oase
10.00
11.00

HIIT Circuit
Meld je aan voor de HIIT trainingen in de app.
10.05
10.30
11.00
Yoga
Senior & Beginners +
11.00
12.00
12.00
HIIT Circuit
Meld je aan voor de HIIT trainingen in de app.
12.25
12.50
HIIT Circuit
Meld je aan voor de HIIT trainingen in de app.
12.25
12.50
13.00
14.00
15.00
16.00
17.00
18.00
Karate
18.00
19.00
Judo
18.00
19.00
19.00
BHHB
BHHB & Pilates
19.00
20.00

Fitwalk
Nauwelaerts
19.00
20.00

Pilates
BHHB & Pilates
19.00
20.00

Power Pump
19.00
20.00
Kickboksen
19.00
20.00
HIIT Circuit
Meld je aan voor de HIIT trainingen in de app.
19.15
19.40

Conditietraining
Heren
19.40
20.40

Karate
19.15
20.30

Jiu-Jitsu
20.30
22.00
20.00
Kickboksen
20.00
21.00

Krachttraining
20.00
21.00
Krachttraining
20.00
21.00
21.00
Conditietraining
21.00
22.00
zwemmen 22:00 - 22:30

Pilates
21.00
22.00
Jiu-Jitsu
21.00
22.00
Martial Fit
21.00
22.30
22.00

Maandag

Dinsdag

Woensdag

Donderdag

Vrijdag

Zaterdag

Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag
09.00
10.00
11.00
12.00
13.00
14.00
15.00
16.00
17.00
18.00
19.00
20.00
21.00

Maandag

Donderdag

Vrijdag

Zaterdag

Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag
08.00
BHHB
08.30
09.15
09.00
10.00
11.00
12.00
13.00
14.00
15.00
16.00
17.00
18.00
19.00
BHHB
BHHB & Pilates
19.00
20.00

Dinsdag

Woensdag

Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag
10.00
Pilates
10.00
11.00
11.00
12.00
13.00
14.00
15.00
16.00
17.00
18.00
19.00
Pilates
BHHB & Pilates
19.00
20.00
20.00
21.00
Pilates
21.00
22.00

Maandag

Dinsdag

Woensdag

Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag
09.00
Yoga
Medium ++
09.00
10.00
10.00
11.00
Yoga
Senior & Beginners +
11.00
12.00

Dinsdag

Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag
19.00
Conditietraining
Heren
19.40
20.40
20.00
21.00
Conditietraining
21.00
22.00
zwemmen 22:00 - 22:30

Maandag

Donderdag

Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag
19.00
Kickboksen
19.00
20.00
20.00
Kickboksen
20.00
21.00

Maandag

Woensdag

Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag
20.00
Krachttraining
20.00
21.00
Krachttraining
20.00
21.00

Maandag

Woensdag

Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag
19.00
Power Pump
19.00
20.00

Dinsdag

Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag
09.00
HIIT Circuit
Meld je aan voor de HIIT trainingen in de app.
09.05
09.30
10.00
HIIT Circuit
Meld je aan voor de HIIT trainingen in de app.
10.05
10.30
11.00
12.00
HIIT Circuit
Meld je aan voor de HIIT trainingen in de app.
12.25
12.50
HIIT Circuit
Meld je aan voor de HIIT trainingen in de app.
12.25
12.50
13.00
14.00
15.00
16.00
17.00
18.00
19.00
HIIT Circuit
Meld je aan voor de HIIT trainingen in de app.
19.15
19.40

Maandag

Woensdag

Donderdag

Vrijdag

Zaterdag

Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag
20.00
Jiu-Jitsu
20.30
22.00
21.00
Jiu-Jitsu
21.00
22.00

Dinsdag

Vrijdag

Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag
18.00
Karate
18.00
19.00
19.00
Karate
19.15
20.30
20.00

Dinsdag

Vrijdag

Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag
18.00
Judo
18.00
19.00

Vrijdag

Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag
21.00
Martial Fit
21.00
22.30
22.00

Woensdag

Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag
10.00
Fitwalk
Bleek & Berg
10.00
11.00
Fitwalk
Oase
10.00
11.00
Fitwalk
Oase
10.00
11.00
11.00
12.00
13.00
14.00
15.00
16.00
17.00
18.00
19.00
Fitwalk
Nauwelaerts
19.00
20.00

Dinsdag

Woensdag

Zaterdag

No events hours available!
No events hours available!
No events available!

Senioren lesrooster

Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag
10.00
Senior Fit
Groepsles
10.15
11.00
Senior Fit
Groepsles
10.15
11.00
Senior Fit
Groepsles
10.00
10.45

Senior Fit
Zwemmen
10.45
11.15

Senior Fit
Groepsles
11.00
11.45

Senior Fit
Zwemmen
11.45
12.15
11.00
Senior Fit
Groepsles
11.00
11.45
Senior Yoga
Senior & Beginners +
11.00
12.00

Senior Fit
Zwemmen
11.15
11.45
Senior Fit
Groepsles
11.00
11.45

Senior Fit
Zwemmen
11.45
12.15
Senior Fit
Groepsles
11.00
11.45

Senior Fit
Zwemmen
11.15
11.45
12.00
Senior Fit
Zwemmen
12.00
12.30
Senior Fit
Zwemmen
12.00
12.30

Maandag

Dinsdag

Woensdag

Donderdag

Vrijdag

Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag
10.00
Senior Fit
Groepsles
10.15
11.00
Senior Fit
Groepsles
10.15
11.00
Senior Fit
Groepsles
10.00
10.45

Senior Fit
Zwemmen
10.45
11.15

Senior Fit
Groepsles
11.00
11.45

Senior Fit
Zwemmen
11.45
12.15
11.00
Senior Fit
Groepsles
11.00
11.45
Senior Fit
Zwemmen
11.15
11.45
Senior Fit
Groepsles
11.00
11.45

Senior Fit
Zwemmen
11.45
12.15
Senior Fit
Groepsles
11.00
11.45

Senior Fit
Zwemmen
11.15
11.45
12.00
Senior Fit
Zwemmen
12.00
12.30
Senior Fit
Zwemmen
12.00
12.30

Maandag

Dinsdag

Woensdag

Donderdag

Vrijdag

Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag
11.00
Senior Yoga
Senior & Beginners +
11.00
12.00

Dinsdag

No events hours available!
No events available!

Kinderen lesrooster

Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag
09.00
Kleutergym
3-4½ jr
09.00
09.45
10.00
Kleutergym
3-4½ jr
10.00
10.45
11.00
Jeugd Judo
4-5 jr
11.15
12.00
12.00
Jeugd Judo
4-5 jr
12.15
13.00
13.00
Jeugd Judo
5-6-7 jr
13.30
14.30

Jeugd Judo
8-10 jr
14.45
15.45

Jeugd Judo
5-6-7 jr
15.45
16.45
Jeugd Judo
4-5 jr
13.30
14.15

Jeugd Judo
6-7 jr
14.15
15.15
Jeugd Judo
6-7-8 jr
13.00
14.00
14.00
15.00
Jeugd Judo
4-5 jr
15.15
16.00
Jeugd Judo
4-5 jr
15.15
16.00
Jeugd Judo
4-5 jr
15.15
16.00
Jeugd Judo
Selectie Training
15.00
16.00
16.00
Jeugd Judo
6-7 jr
16.00
17.00
Jeugd Judo
6-7 jr
16.00
17.00
Jeugd Judo
6-7-8 jr
16.00
17.00
Jeugd Judo
8 t/m 11 jr
16.00
17.00
17.00
Jeugd Judo
8 t/m 11 jr
17.00
18.00
Kickboksen Kids
8-12 jr
17.00
18.00
Jeugd Judo
9+ jr
17.00
18.00
Jeugd Judo
12+ jr
17.00
18.00

Jeugd Karate
8-10 jr
17.00
18.00
18.00
Jeugd Judo
12+ jr
18.00
19.00
Jeugd Karate
13+ jr
18.00
19.00
Jeugd Judo
Bruine en zwarte banden
18.30
20.00
Jeugd Karate
11+ jr
18.00
19.00
19.00

Maandag

  • Jeugd Judo
    15.15 - 16.00
  • Jeugd Judo
    16.00 - 17.00
  • Jeugd Judo
    17.00 - 18.00
  • Jeugd Judo
    18.00 - 19.00

Dinsdag

  • Jeugd Judo
    15.15 - 16.00
  • Jeugd Judo
    16.00 - 17.00
  • Jeugd Karate
    18.00 - 19.00

Woensdag

  • Jeugd Judo
    13.30 - 14.30
  • Jeugd Judo
    14.45 - 15.45
  • Jeugd Judo
    15.45 - 16.45
  • Kickboksen Kids
    17.00 - 18.00
  • Jeugd Judo
    18.30 - 20.00

Donderdag

  • Jeugd Judo
    15.15 - 16.00
  • Jeugd Judo
    16.00 - 17.00
  • Jeugd Judo
    17.00 - 18.00

Vrijdag

  • Jeugd Judo
    13.30 - 14.15
  • Jeugd Judo
    14.15 - 15.15
  • Jeugd Judo
    16.00 - 17.00
  • Jeugd Judo
    17.00 - 18.00
  • Jeugd Karate
    17.00 - 18.00
  • Jeugd Karate
    18.00 - 19.00

Zaterdag

  • Kleutergym
    09.00 - 09.45
  • Kleutergym
    10.00 - 10.45
  • Jeugd Judo
    11.15 - 12.00
  • Jeugd Judo
    12.15 - 13.00
  • Jeugd Judo
    13.00 - 14.00
  • Jeugd Judo
    15.00 - 16.00
Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag
09.00
Kleutergym
3-4½ jr
09.00
09.45
10.00
Kleutergym
3-4½ jr
10.00
10.45

Zaterdag

  • Kleutergym
    09.00 - 09.45
  • Kleutergym
    10.00 - 10.45
Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag
17.00
Jeugd Karate
8-10 jr
17.00
18.00
18.00
Jeugd Karate
13+ jr
18.00
19.00
Jeugd Karate
11+ jr
18.00
19.00

Dinsdag

  • Jeugd Karate
    18.00 - 19.00

Vrijdag

  • Jeugd Karate
    17.00 - 18.00
  • Jeugd Karate
    18.00 - 19.00
Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag
11.00
Jeugd Judo
4-5 jr
11.15
12.00
12.00
Jeugd Judo
4-5 jr
12.15
13.00
13.00
Jeugd Judo
5-6-7 jr
13.30
14.30

Jeugd Judo
8-10 jr
14.45
15.45

Jeugd Judo
5-6-7 jr
15.45
16.45
Jeugd Judo
4-5 jr
13.30
14.15

Jeugd Judo
6-7 jr
14.15
15.15
Jeugd Judo
6-7-8 jr
13.00
14.00
14.00
15.00
Jeugd Judo
4-5 jr
15.15
16.00
Jeugd Judo
4-5 jr
15.15
16.00
Jeugd Judo
4-5 jr
15.15
16.00
Jeugd Judo
Selectie Training
15.00
16.00
16.00
Jeugd Judo
6-7 jr
16.00
17.00
Jeugd Judo
6-7 jr
16.00
17.00
Jeugd Judo
6-7-8 jr
16.00
17.00
Jeugd Judo
8 t/m 11 jr
16.00
17.00
17.00
Jeugd Judo
8 t/m 11 jr
17.00
18.00
Jeugd Judo
9+ jr
17.00
18.00
Jeugd Judo
12+ jr
17.00
18.00
18.00
Jeugd Judo
12+ jr
18.00
19.00
Jeugd Judo
Bruine en zwarte banden
18.30
20.00
19.00

Maandag

  • Jeugd Judo
    15.15 - 16.00
  • Jeugd Judo
    16.00 - 17.00
  • Jeugd Judo
    17.00 - 18.00
  • Jeugd Judo
    18.00 - 19.00

Dinsdag

  • Jeugd Judo
    15.15 - 16.00
  • Jeugd Judo
    16.00 - 17.00

Woensdag

  • Jeugd Judo
    13.30 - 14.30
  • Jeugd Judo
    14.45 - 15.45
  • Jeugd Judo
    15.45 - 16.45
  • Jeugd Judo
    18.30 - 20.00

Donderdag

  • Jeugd Judo
    15.15 - 16.00
  • Jeugd Judo
    16.00 - 17.00
  • Jeugd Judo
    17.00 - 18.00

Vrijdag

  • Jeugd Judo
    13.30 - 14.15
  • Jeugd Judo
    14.15 - 15.15
  • Jeugd Judo
    16.00 - 17.00
  • Jeugd Judo
    17.00 - 18.00

Zaterdag

  • Jeugd Judo
    11.15 - 12.00
  • Jeugd Judo
    12.15 - 13.00
  • Jeugd Judo
    13.00 - 14.00
  • Jeugd Judo
    15.00 - 16.00
Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag
17.00
Kickboksen Kids
8-12 jr
17.00
18.00

Woensdag

  • Kickboksen Kids
    17.00 - 18.00
No events available!

TOP